Pomagamy innym

Dziękuję wszystkim Rodzicom za zakupy na kiermaszu świątecznym. Dziękuję za odzież, książeczki, zabawki.
Połowę pieniędzy uzbieranych na kiermaszu przeznaczyliśmy na zakup żywności – ok. 600 zł. Dołączyły do nas dwie rodziny. Chłopiec z jednej Rodziny dzięki Państwu Palinka pojechał na wymarzone ferie na narty.
Rozwożenie darów zaczęliśmy przed świętami Bożego Narodzenia – wszystkie dzieci dzięki Państwu dostały prezenty.
W styczniu i podczas ferii odwiedziliśmy po raz kolejny wszystkie rodziny z darami oraz dużymi paczkami z żywnością ( zostały zakupione za pieniądze zebrane podczas kiermaszu). Wszystkie zakupy zawsze są konsultowane z obdarowywanymi Rodzinami.
Wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i uczniom bardzo serdecznie dziękuję za okazane serce i pomoc.
W marcu i kwietniu będziemy organizować kiermasze w pobliskich przedszkolach.
Czekamy na wsparcie naszej akcji! Przyjmujemy zabawki, książeczki, kompletne gry i puzzle oraz wszystko to czym moglibyście wesprzeć naszą akcję.

Pozdrawiam serdecznie
Dorota Kowalska z wolontariuszkami