Gimnazjum54

Nawigacja

-> Szukaj
o szkole
-> Koncepcja pracy Gim. nr 54
-> nauczyciele
-> pedagog, psycholog
-> dokumenty szkolne
-> hymn
Biblioteka szkolna
-> strona biblioteki
Samorząd Szkolny
-> Samorząd Szkolny
-> Lemury
z życia szkoły
-> Sukcesy sportowe
-> Koncekt kolęd w językach obcych
-> Dzień zdrowego żywienia
-> Centrum Nauki Kopernik
-> Konstytucja 3 Maja
-> Wykłady z fizyki
-> Dzień Pluszowego Misia
-> Dzień Robota w Staszicu
-> gazetka szkolna
-> zespół wokalny "Bezimienni"
-> Piknik Naukowy
-> Dzień Przyjaźni Polsko – Węgierskiej
-> Graffiti w ZS nr 54
-> dzień języków
-> Konkurs chemiczny "Atom i cząsteczka"
-> ogólnoszkolny przegląd teatralny
-> Konkurs Ortograficzny
-> wycieczki
Konkurs Talentów
-> I - 2009
-> II - 2010
-> III -2011
informacje dla uczniów
-> harmonogram roku szkolnego 2013/2014
-> plan lekcji dla klas - 24.01-25.04.2014
-> plan lekcji nauczycieli
-> Zajęcia pozalekcyjne
-> dzwonki
-> instrukcja BHP
-> konkursy przedmiotowe
-> Konkurs Poszukiwanie Talentów
-> Konkursy okręgowe i zajęcia pozaszkolne
-> egzaminy próbne
-> liga naukowa
-> informacje klasowe
-> podręczniki i programy nauczania
-> O rekrutacji dla trzecioklasistów
-> Projekt edukacyjny klas II
-> technika
-> matematyka
-> plastyka
Obiady
-> stołówka
-> regulamin
-> opłaty
-> jadłospis(31.03-11.04)
informacje dla rodziców
-> Dofinansowanie
-> zajęcia miedzyklasowe dla klas 1,2 i 3
-> Egzamin gimnazjalny
-> Pomoc, szkolenia dla rodziców
-> zielona szkoła
Rada Rodziców
-> Rada Rodziców
-> Dokumenty Rady Rodziców
-> Uczniowski Fundusz Inicjatyw
rekrutacja
-> rekrutacja na r.sz. 2014/2015
wymiany międzynarodowe
Comenius
-> Programu Comenius „Uczenie się przez całe Życie” – „Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjne

-> Praktyczne doświadczenie w szkolnej demokracji

-> Tradycje i zwyczaje kulinarne
-> produkty

-> Comenius 2011-2013
---Hiszpania
-> ----2006
-> ----2007.04
-> ----2007.10
-> ----2008.04
-> ----2009.02
-> ----2009.04/05
-> ----2010.03
-> ----2011 (pdf)
-> ----03.2012(pdf)
---Węgry
-> ----2009
Ośrodek Promocji Talentów
-> OPT

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Patron

A. K. ks. Czartoryski

Flaga

Odliczanie

prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty znajdujące się na tej stronie są własnością ich autorów i podlegają ochronie prawnej. Nie wolno ich kopiować, publikować bez zgody autora.

budynek szkoły

Wirtualna wycieczka po budynku szkoły - aby ją pobrać kliknij TU(pliczek o rozszerzeniu ppsx)

Kliknij...

wydarzenia

klasy 3

Komputery w szkole

Pracownie informatyczneKomputery finansowane przez EFS

Powitanie

Witaj przechodniu, witaj wędrowcze, poszukiwaczu przygód, miłości, ty, co z ogarkiem niczym pustelnik szukasz swej zguby, tej jednej jedynej, gdzieś zagubionej chwili...

Witaj na stronie Gimnazjum 54
im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego
nasz adres: 01-737 Warszawa, ul.Elbląska 51
telefon: (22) 633 24 04

kontakt z wicedyrektor Moniką Dembińską: e-mail: gimnazjum54@op.pl

Życzenia

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia.
Wesołych świąt!


Zielona Szkoła klas I i II

Zielona Szkoła klas I i II - 5- 9 maja 2014 r.
-klasy II- zbiórka o 7.00 5 maja 2014 r. na parkingu przy Cmentarzu Powązki Wojskowe obok stacji Orlen
-klasy I- zbiórka o 8.00 5 maja 2014 r. na parkingu przy Cmentarzu Powązki Wojskowe obok stacji Orlen
Powrót obu grup 9 maja 2014 r. ok. 18.00 ( w razie zmian godziny będziemy kontaktować się z rodzicami)

W sprawie indywidualnych faktur za zielone szkoły prosimy kontaktować się z panią Urszulą Stawiską w pok. 104 (22 633 24 14 wew.15). Dane do faktur prosimy przekazać pani Stawiskiej do wtorku 29 kwietnia 2014 r. W terminie późniejszym nie będziemy mogli otrzymać faktur indywidualnych, bo zostanie wystawiona zbiorowa na szkołę.

Prosimy ponownie przypomnieć sobie regulamin Zielonych Szkół od organizatora i nasz wewnętrzny.

Debata Samorządu Uczniowskiego

"Nie głosuj bezmyślnie!"- tym wnioskiem zakończyła się po dwóch godzinach burzliwej dyskusji debata nt. "Młodzi aktywni?", której celem było zaprojektowanie przez uczniów naszej szkoły działań lokalnych zmierzających do aktywizacji wyborczej i OBYWATELSKIEJ młodych. Szkolnych aktywistów wspierali wiedzą i doświadczeniem zaproszeni goście. Pojawiło się wiele konkretów: wiemy, jak poprowadzić najbliższą kampanię profrekwencyjną przy wyborach do PE, mamy plany na "Młodzi głosują", a nawet na 4 czerwca...

Uwaga, trzecioklasiści! O rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

"Szkoła Zielona dla klas I i II obywa się od paru lat w maju"

Informacje(plik pdf) o tegorocznych Zielonych Szkołach prezentoawane przez Panią Dyrektor na zebraniu z rodzicami.

Rekrutacja do klas pierwszych w r.szk. 2014/15

Rekrutacja do klas pierwszych w r.szk. 2014/15

Numer specjalny szkolnej gazety "Czartek"(plik pdf)

Harmonogram rekrutacji. (plik pdf)
Regulamin rekrutacji. (plik pdf)

Nabór do klas I na rok szkolny 2014/2015 - plan (plik pdf)

Zmiana planu lekcji

UWAGA!!
Od 24.01 - 24.04 obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Uczniowski Fundusz Inicjatyw

Uczniowski Fundusz Inicjatyw już działa - To proste. (prezentacja PowerPoint) lub jako pliczek pdf

Więcej informacji Tu

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Adres dziennika elektronicznego to: https://novo-szkola.pl/

OBIADY - ważne informacje !!!

OPŁATA ZA OBIADY w KWIETNIU 2014 wynosi 99,00 zł
płatne do 28 MARCA 2014

OBIADY SĄ WYDAWANE od godz. 12.15 – 13.30
Obiady odwołujemy i zamawiamy dzień wcześniej lub do godz. 9.00 w dniu obiadu na stołówce szkolnej lub telefonicznie.

Konkursy przedmiotowe rok szkolny 2013/2014

Konkurs Języka Angielskiego
Stanisław Kus z 3c - LAUREAT
Róża Borek 2d - finalistka, Jan Borkowski 3b - finalista

------------------------------------------
Konkurs Matematyczny
Daniel Murawski 2b - LAUREAT
Konstanty Subbotko 3c - LAUREAT

-------------------------------------------
Konkurs Polonistyczny
Julia Helman 2d -LAUREATKA
Agnieszka Homańska 2d - LAUREATKA

Anita Kuklewicz 2b, Lena Sobczyńska 3b, Anna Wojtyra 3b - finalistki
------------------------------------------
Konkurs Prymasa Tysiąclecia „Być jak…? Miłość na co dzień”
dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego

Zuzanna Zych 2b - LAUREATKA
Barbara Cichocka 3b - LAUREATKA
Marcin Oniszczuk 3c - LAUREAT
Mateusz Stukin 3c - LAUREAT
Anita Kuklewicz 2b - LAUREATKA
Bartłomiej Adamski 2c - LAUREAT
Julia Kozak 3A - LAUREATKA

Natalia Bieniek 3c, Monika Miernik 2b - finalistki
-------------------------------------------
Konkursu kuratoryjny "Jan Paweł II- droga czlowieka"
Jakub Marosek 1A - LAUREAT
-------------------------------------------
Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej "HIERONYMUS 2014"
dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego

Urszula Mierzwa 3a - LAUREATKA
Karolina Majkusiak 3a - LAUREATKA
Natalia Paluch 3c - LAUREATKA
Aneta Leśniewska 3a - LAUREATKA
Jerzy Chrupek 3c - LAUREAT
Anita Kuklewicz 2b - LAUREATKA
Mateusz Stukin 3c - LAUREAT

Piotr Zembura 3d, Wiktoria Dąbrowska 3b, Julia Antoszewska 3d, Paweł Rączkowski 3b - finaliści.

-------------------------------------------

Osiągnięcia 2013/2014

Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"
Maciej Nowicki- LAUREAT II miejsca w województwie
Karol Szymański- LAUREAT
Apolonia Maj, Iza Lewińska, Marta Piotrowska, Krzysztof Oleś- finaliści

Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Piotr Zieliński -finalista

Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal"
Maciej Nowicki 3c - LAUREAT

Konkursu recytatorskiego poezji K.I. Gałczyńskiego "Zaczarowana dorożka"
Grzegorz Filipek 1a - LAUREAT

Warszawski Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka"
Do II etapu zakwalifikowali się:
Filip Sowiński, Marcin Rzesoś, Kamila Drzymała, Jan Borkowski

Warszawski Konkurs Chemiczny "KWAS"
Do II etapu zakwalifikowali się:
Jan Borkowski, Kamila Drzymała, Jakub Jasiński, Daniel Murawski, Filip Sowiński

XI MAZOWIECKI PRZEGLĄD RECYTATORSKI JEDNEGO POETY. PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI Ernesta Brylla
Agnieszka Homańska z 2d -laureatka 2. miejsca
Stanisław Szmuksta z 2a - wyróżnienie

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz, Panie, moje słowa"
Agnieszka Homańska z 2d - wyróżnienie

Grupa Teatralna "Mashara" zdobyła Nagrodę Organizatora w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych "Lusterko"
Agnieszka Homańska z 2d uzyskała w tym przeglądzie nagrodę za wybitną kreację aktorską

Konkurs Gramatyczny im. O. Kopczyńskiego
Do II etapu zakwalifikowali się:
Anita Kuklewicz II b, Julia Helman IId, Agnieszka Homańska IId, Maria Gustowska IIIc, Kamil Słaby IIb, Artur Rybak IIIa, Maciej Nowicki IIIc, Natalia Krzywda IIIc, Izabela Lewińska IIId, Marta Piotrowska IIc, Małgorzata Szelhaus IId, Agata Gutowska IIId

Konkursu matematyczny "Wstęga Möbiusa"
do II etapu zakwalifikowali się:
Szymon Arczewski 1c, Błażej Kalinowski 1d, Daniel Murawski 2b

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
zakwalifikowali się do III etapu
Kostek Subbotko kl.3c i Daniel Murawski kl.2b

Do 2 etapu Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:
Helman Julia, Borek Róża

VIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie
Michał Paradowski 2b - LAUREAT I miejsca
Agnieszka Kuklewska 1d - udział w finale ogólnopolskim

VI Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II" Jan Paweł II - Papież Dialogu
Zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego - 6-7 czerwca 2014 r. (piątek-sobota)
Maria Gustowska 3c - I miejsce w etapie wojewódzkim
Michał Szewczyk 2d - III miejsce w etapie wojewódzkim


Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Maciej Sulikowski 3b finalista

X Ogólnopolski Konkurs Literacki
Urszula Mierzwa 3a - I m-ce
Zuzanna Skupniewicz - II m-ce
Magdalena Szymańska - wyróżnienie

Dzielnicowym Konkursie Plastycznym na najladniejsza kartke z okazji swiat Bozego Nardzodzenia
Emilia Marczak 3D - I miejsce w kategorii gimnazjum

X Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy „Poetyckie zauroczenia twórczością Juliana Tuwima” i „O tych, którzy zachowali się jak trzeba, czyli dzieje Polaków walczących o Niepodległość”:
III miejsce - Piotr Zembura 3d
wyróżnienie - Zuzanna Skupniewicz 3c

Konkurs Matematyczny "Trąbka Borsuka" organizowany przez studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki .Uniwersytetu Warszawskiego
Konstanty Subbotko 3c- trzecie miejsce w kategorii klas III gimnazjum na poziomie ogólnopolskim

Konkurs MOJA WIEDZA O II WOJNIE ŚWIATOWEJ: V edycja „GETTO WARSZAWSKIE – ŻYCIA, WALKA, ZAGŁADA” dla młodzieży i dorosłych województwa mazowieckiego
Barbara Cichocka I miejsce
Anna Wojtyra II miejsce
Urszula Mierzwa IV miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży
piłka nożna chłopców- V miejsce w powiecie:
O sukcesach sportowych naszych uczniów przeczytasz więcej TU


IV Żoliborski Festiwal Kolęd i Pastorałek:
Zespół wokalny "Bezimienni" - I miejsce
Zespół gitarowy - II miejsce
Wygenerowano w sekund: 0.02
200,666 Unikalnych wizyt