Gimnazjum54

Godło RP

Flaga

Patron

A. K. ks. Czartoryski

Odliczanie

prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty znajdujące się na tej stronie są własnością ich autorów i podlegają ochronie prawnej. Nie wolno ich kopiować, publikować bez zgody autora.

budynek szkoły

Wirtualna wycieczka po budynku szkoły - aby ją pobrać kliknij TU(pliczek o rozszerzeniu ppsx)

Kliknij...

Uczeń zdolny

Fragment audycji w radiowej Trójce (plik w formacie wav).

Komputery w szkole

Pracownie informatyczneKomputery finansowane przez EFS

tajemnicza królewna

Zespół wokalany "Bezimienni"

Barbara Stębelska Jamaica Choir

Tu umieszczane będa aktualności i informacje o sukcesach chóru :-)

Dyplomy otrzymane przez członków chóru w różnych konkursach.

==================================================

Rok szkolny 2014/2015

W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Warszawa da się lubić", zespół "Bezimienni" wyśpiewał piosenką "Na pierwszy znak" II miejsce w kategorii "zespoły" w kategorii wiekowej 13-16.
W nagrodę zespół otrzymał kartę podarunkową do empik-u. Dyplom otrzymany przez zespół.

23 października 2014r. zespół wokalny "Bezimienni" z naszego gimnazjum wystąpił w kinie "Wisła" podczas rozdania nagród na VII Żoliborskim Festiwalu Śpiewających Seniorów. Organizatorem Festiwalu był Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Żoliborz , pana Krzysztofa Bugli. Dyplom otrzymany przez zespół. ==================================================

Rok szkolny 2013/2014

W tym roku odbył się IV Żoliborski Festiwal Kolęd i Pastorałek pod patronatem prezydenta Żoliborza Bugli oraz pod honorowym patronatem kard. Nycza, w którym to: I miejsce dostał zespół wokalny "Bezimienni" w składzie (Julia Antoszewska 3d, Agata Gutowska 3d, Emilia Marczak 3d, Jagoda Chojecka 3d, Katarzyna Łuksza 3a, Karolina Strusińska 3a, Wiktoria Dąbrowska 3b oraz Przemek Młyński z kl. 2, za wykonanie kolędy "Mizerna, cicha",
II miejsce grupa gitarowa w składzie Michał Szymański, kl. 2b, Laura Kubacz, kl. 2d, Karolina Krajewska kl. 2c, Maksymilian Solka, kl. 2b, Mikołaj Miazek, kl. 3d za wykonanie kolędy "Jezus Malusieńki",
obie grupy startowały w kategorii wiekowej - gimnazjum, zaś Grand Prix to nagroda specjalna przyznawana każdego roku dla wszystkich kategorii wiekowych, taka poza konkurencjami grup wiekowych, za najlepszy występ całego konkursu, no i tę nagrodę dostało Gimnazjum54 w IV Żoliborskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek więc statuetka ANGELUS jest symbolem nagrody Grand Prix.
Zespół wokalny "Bezimienni" z Gimnazjum 54 zajął I miejsce Zespół gitarowy z Gimnazjum 54 zajął II miejsce ==================================================

Rok szkolny 2012/2013

Zdjęcia z występów grup muzycznych: grupa gitarowa i zespół wokalny "Bezimienni", którzy wystąpili na Festynie "Zdrowa rodzina" zorganizowanym przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.
Festyn odbył się na Torze Łuczniczym Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Potockiej 1 w niedzielę, 16.06.2013.
Grupa gitarowa w składzie : Jan Frączyk, Mariusz Abramczyk, Hubert Fedorowicz i Antek Stolarzewicz. Wystąpiła też Ewa Sadkowska z utworem na gitarę klasyczną "Mały romans".
Grupa wokalna w"Bezimienni" w składzie Julia Antoszewska, Jagoda Chojecka, Karolina Strusińska, Emilia Marczak, Agnieszka Goclik, Piotr Dobrowolski i Szymon Krakowiak.

Konkurs piosenki obcojęzycznej "Śpiewająca Europa" odbył się w maju w LXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. GEN. JAKUBA JASIŃSKIEGO, na Pradze W konkursie mogli startować soliści i duety. Z naszej szkoły wzięły udział w konkursie Agata Gutowska i Julia Antoszewska z kl. 2 i ''wyśpiewały" piosenką Sweet dreams" wyróżnienie. Dziewczęta były przygotowywane do konkursu przez Panią Barbarę Stębelską.

26 marca 2013 w Gimnazjum nr 144 odbył się Ogólnopolski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej.
Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży przez różnorodne formy aktywności artystycznej, wspieranie uzdolnionej muzycznie młodzieży, umożliwienie prezentacji umiejętności uczniów, utrwalanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy Polski. Nagrodą dla laureatów jest 14 dniowy Rajd z Barcelony do Paryża. Laureatami z naszego Zespołu Szkół zostali Wiktoria Dąbrowska i Andrzej Dębowski .

Konkurs piosenek Cz. Niemena "Mimozami jesień się zaczyna", odbył się 11.10 w Żoliborskiej "Jedynce", i nasz zespół "Gimnazjum 54" zdobył nagrodę. Rozdanie nagród i koncert finałowy odbył się 16.10.12 r. Gościem honorowym na tej uroczystości była żona Cz. Niemena, z która mamy zdjęcie i dedykację dla zespołu "Gimnazjum 54".

Występ zespołu wokalnego "Gimnazjum 54" podczas koncertu finałowego Labiryntu Edukacyjnego w Starej Prochowni na Starym Mieście 6.10.12

==================================================

Rok szkolny 2011/2012

Ostatni koncert chóru gimnazjum

Koncert na WIML-u

VI konkurs pieśni patriotycznej

Koncert w kawiarni Antrakt - 21.12.11

Jasełka 2011
=====================================================

Asteriada - X Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej.
Znów zdobyliśmy sukcesy.
I miejsce w konkursie piosenki (III kategoria wiekowa) zajęła Kalina Talejko z klasy 1c.
II miejsce Zespół Wokalny "CHIQUITA"
(kliknij aby zobaczyć dyplomy)
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,340,540 Unikalnych wizyt