Gimnazjum54

Godło RP

Flaga

Patron

A. K. ks. Czartoryski

Odliczanie

prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty znajdujące się na tej stronie są własnością ich autorów i podlegają ochronie prawnej. Nie wolno ich kopiować, publikować bez zgody autora.

budynek szkoły

Wirtualna wycieczka po budynku szkoły - aby ją pobrać kliknij TU(pliczek o rozszerzeniu ppsx)

Kliknij...

Uczeń zdolny

Fragment audycji w radiowej Trójce (plik w formacie wav).

Komputery w szkole

Pracownie informatyczneKomputery finansowane przez EFS

tajemnicza królewna

Pomoc dla mieszkańców Domu Samotnej Matki na Białołęce

Zdjęcia z wizyty i podziękowanie. W niedzielę 31 maja 3 uczennice z klasy 2a wraz z psychologiem Sylwią Gruchałą, nauczycielkami Anną Dziekańską, Dorotą Kowalską pojechały z darami do Domu Samotnych Matek przy ul. Skierdowskiej 2 na Białołęce.
Każda klasa z naszego gimnazjum według swoich możliwości przygotowała paczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Oprócz słodyczy, zabawek znalazły się produkty na śniadanko przygotowane z myślą o dzieciach : nutella, dżemy, wszystkie rodzaje chrupek do mleka, mleko, kakao i wiele innych. Zastało nam jeszcze sporo pieniędzy z kiermaszu świątecznego za które kupiliśmy wędlinę, masło, mięso, jogurty, kaszki dla najmłodszych oraz proszek do prania, mydło.
11 czerwca zostały zawiezione wszystkie pozostałe dary.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazane serce.

Podziękowanie za zbiórkę świąteczną i zdjęcia z przekazania darów.

Szanowni Darczyńcy, Uczestnicy Kiermaszu i Licytujący Bombki!
Bardzo gorąco dziękujemy za udział w tegorocznym kiermaszu, aukcji i zbiórce rzeczowej dla mieszkańców Domu Samotnej Matki na Białołęce. Zasililiśmy ich w mnóstwo ubrań, zabawek, trochę książek, gier, a dzięki zebranym 15 grudnia 2014 r. pieniądzom- również kupiliśmy jedzenie na święta. Całą akcję „pilotowała” pani Dorota Kowalska (wychowanie fizyczne), której bardzo, bardzo dziękujemy. Wspierała ja pani psycholog Sylwia Gruchała. Najważniejszym elementem akcji, był kiermasz organizowany przez klasę 2a pod kierunkiem pani Lucyny Kasjanowicz (język polski), przy wsparciu wszystkich klas i wychowawców, a szczególnie przy wsparciu pani Doroty Kowalskiej i pana Wojtka Łukasika(etyka). Pani Lucyna zainicjowala również malowanie przez nauczycieli bombek na aukcję charytatywną. Łącznie zebraliśmy 2566, 5 złotych, z czego 1000 zł pozostał w szkole do dyspozycji Samorządu Uczniowskiego na realizację zadań planowanych przez naszych uczniów. Ponad 1500 złotych zostało przeznaczonych na pomoc charytatywną skierowaną od naszego środowiska szkolnego do potrzebujących.
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego.
------------------- o -------------------- o ------------------------ o ----------------- o ---------
Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 54 ( a szczególnie klasa 2a) przy wsparciu grona pedagogicznego organizuje kiermasz świateczny. Dochód z kiermaszu służy finansowaniu działaności Samorządu Uczniowskiego w kolejnym roku (ok. 1000 zł), a pozostałe zebrane fundusze są przekazywane na cel charytatywny (drugie tyla, albo i dwa razy tyle- zaleznie od hojności kupujacych).
W tym roku postanowiliśmy wesprzeć panie i dzieciaki z Domu Samotnej Matki na Białołęce. Aby "dać dobry przykład" nauczyciele ręcznie ozdobili bombki na aukcję, którą chcemy przeprowadzić w sali gimnastycznej w po jasełkach 15 grudnia ( w dniu Wigilii klasowych). Aby każdy mógł zobaczyć, jakie są te nasze nauczycielskie bombki i wybrać, która będzie licytował, zamieszczamy ich zdjęcia i TU jeszcze. Jesli ktoś już wie, że chciałby wylicytować którąś z bombek, proszę o zadeklarowanie kwoty e-mailowo: gimnazjum54@op.pl lub na dziennik elektroniczny do Moniki Dembińskiej. Monika Dembińska (z nadzieją, ze jej bombka "dobrze się sprzeda")

Polecam artykuł o tym miejscu i ludziach zamieszczony na: http://tustolica.pl/kobiety-po-przejsciach-warto-wspomoc-ich-odwage_68905

Poza produktami spożywczymi, które pani Dorota Kowalska (nauczycielka WF) zakupi za zebrane na kiermaszu fundusze fundusze, chcemy przekazać zabawki, gry, książki i ubrania- te używane i już niepotrzebne, ale czyste i całe ( jest tam kilkanaście pań w różnym wieku oraz dzieci od kilku miesiecy do 17 lat, zarówno chłopcy jak i dziewczynki). Pierwszy transport zebranych rzeczy został zawieziony ku ogromnej radości mam i dzieci przed Mikołajkami. Panie bardzo prosiły o jedzenie, bo wspominały, że z tym bywa najgorzej. Zbiórka rzeczowa nadal trwa. Gorąco prosimy przyłączyć się do niej i - prosimy również o zostawienie kilku złotych na kiermaszu, abyśmy mogli kupić produkty na Wigilię dla mieszkańców Domu Samotnej Matki.
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,340,533 Unikalnych wizyt