W związku z koniecznością ubezpieczenia dzieci i młodzieży od następstw nieszczęśliwych wypadków, każdy uczeń Oddziałów Gimnazjalnych LXIV LO zobowiązany jest do wpłaty składki ubezpieczeniowej w wysokości 44,- (czterdzieści cztery złote) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.09.2017 r.

W przypadku ubezpieczenia indywidualnego prosimy o dostarczenie kserokopii polisy, a w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia – pisemnego oświadczenia rodziców o rezygnacji.

Więcej informacji na temat szkolnych ubezpieczeń można znaleźć w załącznikach  zał1.    zał2.   zał3. zał4.