Olimpiady i konkursy MKO

OLIMPIADY DLA GIMNAZJALISTÓW :  

Olimpiada Języka Angielskiego

zakwalifikowani do II etapu:

  1.  Haffner Leonard 3a
  2. Wojciechowska Alicja 2d
  3. Helbich Zuzanna 1a

XI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (2015/2016):

  1. Sylwia Miernik 2b zakwalifikowana do zawodów drugiego stopnia

X Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska Wiedzy o św. Maksymilianie

  1. Mariusz Makos 2B –  FINALISTA etapu ogólnopolskiego
  2. Agnieszka Kuklewska 3D –  FINALISTKA etapu ogólnopolskiego
  3. Jakub Mirski 2C –  FINALISTA etapu ogólnopolskiego

VIII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

  1. Adrianna Pawlak 1D – zakwalifikowana do finału ogólnopolskiego 10-12 czerwca 2016
  2. Zuzanna Pawlak 1D – udział w etapie wojewódzkim
  3.  Andrzej Bryndza 1C – udział w etapie wojewódzkim

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE MKO – uczniowie, którzy weszli do etapu rejonowego

Konkurs języka niemieckiego:

1)      Leonard Haffner 3a –

 Konkurs wiedzy o społeczeństwie:

1)      Jan Kunicki 3c

2)      Hubert Zarzycki 3a

 Konkurs fizyczny:

1)      Antoni Powala 3c

 Konkurs języka angielskiego:

1)      Jan Ciach 3c

2)      Leonard Haffner 3a

3)      Lara Krasińska 2c – LAUREAT

4)      Mariusz Makos 2b

5)      Michał Szyszkowski 3a

 

Konkurs historyczny:

1)      Szymon Arczewski 3c  – LAUREAT

 Konkurs chemiczny:

1)      Antoni Powała 3c

2)      Agnieszka Kuklewska 3d

Konkurs języka polskiego:

1)      Weronika Grzegorczyk 2a

2)      Anna Kosińska 3a

3)      Jakub Maroszek 3a – LAUREAT

4)      Maciej Możański 3d – LAUREAT

5)      Kacper Stępień 2a

6)      Iga Trydulska 2d – LAUREAT

7)      Magdalena Zapalska 3d

 Konkurs biologiczny:

1)      Roko Čemeljić 3d – FINALISTA

2)      Gabriela Fryszer 2b

3)      Maja Pachnik 2d

4)      Aleksander Przybyłkowski 2a

5)      Justyna Sadocha 2b

6)      Igor Śpiewak 2b

7)      Iga Trydulska 2d

8)      Kacper Wicha 3c

KONKURSY TEMATYCZNE I INTERDYSCYPLINARNE MKO- uczniowie, którzy weszli do etapu rejonowego:

XXI edycja ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683.Od oberżyna do Wiednia:

  1.      Mariusz Makos 2b – LAUREAT
  2.       Jan Czapliński 1b
  3.      Artur Dziubiński 3c

Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronymus 2016”

  1. Adrianna Pawlak 1D – udział w II etapie 
  2. Jakub Mirski 2C – FINALISTA
  3. Piotr Kurek 3D – udział w II etapie
  4. Hubert Wróbel 3A  – FINALISTA
  5. Bartosz Rzepiński 3D – udział w II etapie

Konkurs Prymasa Tysiąclecia „Być jak…? Tysiącletnie dęby

  1. Adrianna Baczyńska 3C – FINALISTKA
  2. Magdalena Zapalska 3D – LAUREATKA
  3. Weronika Kiliś 3A – FINALISTKA
  4. Mikołaj Morek 3B – FINALISTA
  5. Jan Szymański 2A – FINALISTA
  6. Weronika Deleska 3C – LAUREATKA
  7. Julia Nejman 3B – LAUREATKA

Konkurs tematyczny  „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”

  1. Szymon Ołtarzewski 3A – udział w II etapie
  2. Jan Szonecki 2D – LAUREAT

Konkurs filozoficzny „W drodze ku mądrości”

zakwalifikowani do etapu rejonowego 27 lutego 2016 r.

  1. Roko Ćemelijć 3d
  2. Alicja Mizerska 3a
  3. Olga Klepczarek 3c
  4. Mariusz Makos 2b –  LAUREAT II miejsca 
  5. Michał Nowicki 3bFINALISTA

 

Programy merytoryczne konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016.

Harmonogram konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów