Osiagnięcia artystyczne

Międzynarodowy Festiwal Francuskich Filmów Krótkometrażowych w Zielonej Górze

  •  zakwalifikowano do przeglądu film „O(xygene) comme l’amour” autorstwa Agaty Wyszkowskiej, Jagody Borek, Julii Claver-Pater i Hanny Słowińskiej. 

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj, majowa jutrzenko”

  • Zuzanna Zawadzińska – finalistka

XVI Konkurs Ortograficzny „Ortografia na Medal”

  • Anna Kosińska  3a – finalistka

II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Imieniny Marszałka”:

  • Magdalena Zapalska 3d – I miejsce
  • Sabina Dróżdż 3a – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Architektura Warszawy”

  •     Lara Krasińska 2c – III miejsce
  •     Koharu Piskorska 3a – wyróżnienie

Konkurs recytatorski „Warszawa wczoraj i dziś”

  • Zuzanna Zawadzińska i Magdalena Szymańska (wyróżnienia)

Konkurs plastyczny „Architektura Warszawy”

  • Lara Krasińska (III miejsce) i Koharu Piskorska (wyróżnienie)

XII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy  „Henryk Sienkiewicz — geniusz skupiający w sobie ducha narodu, pełen wyjątkowych zasług jako pisarz epicki”

  • Hubert Zarzycki 3a – laureat

 XII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy „Adam Chmielowski — znany jako święty Albert — założyciel zgromadzenia albertynów i albertynek, powstaniec, malarz, święty”

  •   Michał Szyszkowski 3a – finalista

XII Konkursu Literackiego „O wybitnym Polaku — Henryku Sienkiewiczu — mistrzu powieści historycznej” i „Ksiądz Jan Twardowski — poeta paradoksu, poeta sumień”

  • Zofia Holona 1d  – laureatka II miejsca
  • Sabina Dróżdż 3a – laureatka III miejsca
  • Zofia Weszpińska 2a – laureatka
  • Joanna Mika 3a- wyróżnienie

XII Mazowiecki Konkurs Literacki „Od Adama do Batmana””

  • Nina Spaltenstein 3a – laureatka III miejsca
  • Nina Leloch 2b – wyróżnienie

Finalistki Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”

  • Adrianna Baczyńska 3C – finalistka
  •  Małgorzata Niedziałkowska 1b – finalistka
  • Zuzanna Zawadzińska 1b – finalistka

Laureatka drugiego miejsca w kategorii narodowej w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Słoneczna zakładka”

  • Barbara Szymańska 2a – laureatka II miejsca

Finalista XIII Mazowieckiego Konkursu Recytatorskiego Jednego Poety. Przegląd twórczości Władysława Broniewskiego

  •  Łukasz Sołtys 1d – finalista

Ogólnopolski konkurs plastyczny „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”

  • BARBARA SZYMAŃSKA 2A (WYRÓZNIENIE)
  • JULIA WITKOWSKA 2A (WYRÓŻNIENIE)