Osiągniecia sportowe

XVII edycja 2015 Narciarski Puchar Mazowsza pod patronatem prezydenta m.st. Warszawy memoriał Janka i Grześka eliminacja III –

  •   Aleksander Szopiński 3d  – 2 miejsce w grupie młodzież mężczyźni  

Biegi przełajowe- reprezentowali nas na zawodach warszawskich:

chłopcy

Klasy pierwsze :

  • Łasicki Jakub 2 miejsce w dzielnicy
  • Podgórski Jakub 3 miejsce w dzielnicy

Klasy drugie:

  • Krzemiński Kacper 8 miejsce w dzielnicy

Klasy trzecie:

  • Smoliński Jakub       14 miejsce w dzielnicy
  • Worotyński Bruno  5 miejsce w dzielnicy
  • Kuligowski Bartosz     7 miejsce w dzielnicy
  • Jędrysiak Patryk       12   miejsce w dzielnicy
  • Łapiński Piotr             8   miejsce w dzielnicy
  • Maciejewski Aleksander     nie ukończył
  • Haffner Leo                 9 miejsce w dzielnicy
  • Kolasa Jakub               15   miejsce w dzielnicy
  • Molenda Mateusz       2 miejsce w dzielnicy

dziewczęta

 Klasy pierwsze :

  • Czarniak Janina – 3 miejsce dzielnica
  • Zawadzińska Zuzanna – 5 miejsce dzielnica
  • Kietlińska Zuzanna – 7 miejsce dzielnica
  • Kosińska Karolina – 8 miejsce dzielnica
  • Szwalbe Maria – 9 miejsce dzielnica
  • Borek Jagoda – 10 miejsce dzielnica
  • Sławińska Kinga – 12 miejsce dzielnica
  • Mączyńska Magda – 14 miejsce dzielnica

  Klasy drugie:

  • Laskowska Oliwia – 3 miejsce dzielnica
  • Miłoszowska Maja – 4 miejsce dzielnica
  • Fryszer Gabrysia – 5 miejsce dzielnica
  • Król Kinga – 10 miejsce dzielnica
  • Ziółkowska Martyna 11 miejsce dzielnica

Klasy Trzecie:

  • Piskorska Koharu    – 2 miejsce dzielnica
  • Zielińska Marta – 7 miejsce dzielnica
  • Zagajewska Zuzanna – 9 miejsce dzielnica
  • Świątkowska Olga –   10   miejsce dzielnica
  • Zielińska Anna – 12 miejsce dzielnica
  • Spaltenstein Nina – 15 miejsca dzielnica

Piłka nożna dziewcząt-w dzielnicy III miejsce:

Walczak Wiktoria III b, Zielińska Anna III b, Fryszer Gabrysia II b, Krasińska Lara II c, Laskowska Oliwia II c, Brewczak Martyna II d, Czumaj Wiktoria I a ,  Górnicka Wiktoria I a ,  Kosińska Karolina I c, Tomaszewska Julia I a

Piłka nożna chłopców -w dzielnicy I miejsce: Kolasa Jakub 3b, Maciejewski Aleksander 3b, Worotyński Bruno 3b,    Kuligowski Bartosz 3b, Molenda Mateusz 3c,    Łapiński Piotr 3b, Machniewski Mateusz 2a, Barszcz Błażej 2d, Możański Maciej 3d. Białek Daniel 2d.

Piłka ręczna dziewcząt –w dzielnicy III miejsce:

Piskorska Koharu III a, Haładaj Ewa III b, Walczak Wiktoria III b, Zielińska Anna III b, Gazda Paulina II c, Brewczak Martyna II d, Chodkiewicz Marlena II d, Czumaj Wiktoria I a, Górnicka Wiktoria I a, Kosińska Karolina I c, Nowak Oliwia I a, Pożar Emilia I a, Tomaszewska Julia I a, Szymańska Magda I b, Kazimierczak Aleksandra I d

Piłka ręczna chłopców -w dzielnicy miejsce: Kolasa Jakub 3b, Maciejewski Aleksander 3b, Janiak Mateusz 3d, Kuligowski Bartosz 3b, Molenda Mateusz 3c, Łapiński Piotr 3b, Jakub Podgórski 1a, Barszcz Błażej 2d, Subocz Mikołaj 3d, Malinowski Piotr 2c, Jędrysiak Patryk 3b, Michał Wędołowski 1c, Powała Antoni 3c, Bieliński Bartosz 2a.

Piłka siatkowa dziewcząt – w dzielnicy I miejsce:

Kosińska Anna III a, Szymankowska Patrycja III a, Haładaj Ewa III b, Mielewska Aleksandra III b, Zielińska Anna III b, Gazda Paulina II c, Oziębło Kinga II c, Brewczak Martyna II d, Chodkiewicz Marlena II d, Górnicka Wiktoria I a, Tomaszewska Julia I a

Piłka siatkowa chłopców –w dzielnicy III miejsce:

 Jędrysiak Patryk IIIb, Kolasa Jakub IIIb, Kuligowski Bartosz IIIb, Łapiński Piotr IIIb, Śliwiński Alan IIIb, Molenda Mateusz IIIc, Janiak Mateusz IIId, Rzepiński Bartosz IIId, Barszcz Błażej IId, Cichocki Bartosz IIc, Malinowski Piotr IIc

Piłka koszykowa dziewcząt w dzielnicy I miejsce:

Metzner Aleksandra III b, Walczak Wiktoria III b, Deleska Weronika III c, Klefas Maria II a, Kozłowska Oliwia II a, Fryszer Gabrysia II b, Gazda Paulina II c, Gawin Maria I a,  Górnicka Wiktoria I a , Nowak Oliwia I a,  Tomaszewska Julia I a, Czarniak Janina I c, Kosińska Karolina I c, Stańko Róża I c

Piłka koszykowa chłopców –w dzielnicy I miejsce:

Jędrysiak Patryk IIIb,Kolasa Jakub IIIb, Kuligowski Bartosz IIIb, Piekarski Karol IIIb, Worotyński Bruno IIIb, Janiak Mateusz IIId, Możański Maciej IIId, Rzepiński Bartosz IIId, Kruk Mateusz IIc, Malinowski Piotr IIc, Wędołowski Michał Ia

Unihokej dziewcząt – w dzielnicy II miejsce:

Zielińska Anna III b, Baczyńska Ada III c, Deleska Weronika III c, Klefas Maria II a, Szymańska Małgorzata II a, Fryszer Gabrysia II b, Laskowska Oliwia II c, Czarniak Janina I c, Kosińska Karolina I c, Krajewska Ula I c

Unihokej chłopców-w dzielnicy II miejsce: Kolasa Jakub 3b, Janiak Mateusz 3d, Kuligowski Bartosz 3b, Molenda Mateusz 3c, Łapiński Piotr 3b, Jakub Podgórski 1a, Barszcz Błażej 2d, Subocz Mikołaj 3d, Malinowski Piotr 2c, Kruk Mateusz 2c.    

Tenis stołowy – chłopcy –  w dzielnicy I miejsce:

Klepko Jan III d, Rzepiński Bartosz III d

Tenis stołowy – dziewczęta –  w dzielnicy II miejsce:

 Walczak Wiktoria III b,  Czumaj Wiktoria I a,  Zając Ola Ic

Zawody Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt  w dzielnicy I miejsce – drużynowo:

Zielińska Anna III b, Laskowska Oliwia II c, Tomaszewska Julia I a, Zawadzińska Zuzanna I b, Czarniak Janina I c

 Zawody Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopcy w dzielnicy III miejsce – drużynowo:

Kolasa Jakub III b, Molenda Mateusz III c, Janiak Mateusz III d, Podgórski Kuba I a, Moskwa Kacper I b

 Mateusz Molenda – I miejsce w dzielnicy indywidualnie w 4 – boju lekkoatletycznym

Pływanie-:

Sztafeta 6x25m dziewcząt –  II miejsce Dzielnica Żoliborz

Sztafeta 6x25m chłopców – III miejsce Dzielnica Żoliborz

Klasy I

Czarniak Nina I c – III miejsce– grzbiet III miejsce

Paluchowska Weronika I a – III miejsce– dowolny III miejsce

Czechowski Mikołaj I a – III miejsce– grzbiet III miejsce

Podgórski Jakub Ia –II miejsce– dowolny II miejsce

Klasy II

Kuratczyk Hanna IIb – II miejsce– dowolny II miejsce

Miernik Sylwia IId – III miejsce– klasyczny III miejsce

Malinowski Piotr IIc – II miejsce– klasyczny II miejsce

Przybyłowski Aleksander IIa – II miejsce– dowolny II miejsce

Klasy III

Zagajewska Zuzanna IIId – II miejsce– klasyczny II miejsce

Kozikowska Joanna IIId –I miejsce– dowolny I miejsce

Worotyński Bruno IIIb – II miejsce– klasyczny II miejsce

Molenda Mateusz IIIc – III miejsce– dowolny III miejsce

Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz

Dziewczęta I miejsce:

Lachowski Michał IIb, Jakubowski Adam IIc, Szczudłowski Jakub Ia, Mierzwa Mateusz Ic