Konkursy

KONKURSY PRZEDMIOTOWE MKO

Konkurs WOS

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

  1. Mariusza Makosa 3b (uzyskał tytuł finalisty)
  2. Marię Badowską 3a
  3. Kacpra Stępnia 3a
  4. Jana Szymańskiego 3a

Konkurs fizyczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

  1. Bartosza Bielińskiego  3a

Konkurs języka angielskiego

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

  1. Martynę Zemską 3d
  2. Julię Witkowską 3a
  3. Piotra Sawickiego 3a
  4. Justynę Andrzejak 3c
  5. Zuzannę Antoszewską 3a
  6. Magdalenę Chadaj 3b
  7. Katarzynę Chmielecką 3c
  8. Zuzannę Helbich 2a
  9. Mariusza Makosa 3b (uzyskał tytuł finalisty)

Konkurs historyczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

    1. Aleksandra Przybyłkowskiego 3a (uzyskał tytuł laureata)
    2. Oliwię Kozłowską 3a
    3. Kacpra Krzemińskiego 3c
    4. Jana Czaplińskiego 2b (uzyskał tytuł laureata)
    5. Macieja Michalskiego 3d

Konkurs chemiczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

  1. Larę Krasińską 3c (weszła do etapu wojewódzkiego)
  2. Mariusza Makosa 3b

Konkurs polonistyczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

    1. Zuzannę Bakuniak 3a (uzyskała tytuł laureata)
    2. Katarzynę Chmielecką 3c
    3. Weronikę Grzegorczyk 3a (uzyskała tytuł laureata)
    4. Mariusza Makosa 3b (uzyskał tytuł laureata)
    5. Natalię Mrowiec 2d

Konkurs języka hiszpańskiego

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

Julię Claver Pater 3b (uzyskała tytuł laureata)

Konkurs matematyczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

Sylwię Miernik 3b

Konkurs biologiczny

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

Małgorzata Danowska 2c
Julia Niedziałek 3c
Maja Pachnik 3d
Aleksander Przybyłkowski 3a (uzyskał tytuł laureata)
Igor Śpiewak 3d

KONKURSY TEMATYCZNE I INTERDYSCYPLINARNE  MKO

Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus 2017

Zakwalifikowani do II etapu:
Jakub Mirski 3C (uzyskał tytuł finalisty)
Adrianna Pawlak 2D (uzyskała tytuł laureata)
Zuzanna Pawlak 2D (uzyskała tytuł laureata)
Katarzyna Ekes 1B (uzyskała tytuł laureata)
Wiktor Ważny 1B
Jędrzej Żmuda 1C
Michał  Mirski 1C
Maria Kwaśniewska 2A (uzyskała tytuł finalisty)
Bartosz Banaszak 1B
Maksymilian Kozłowski 1B

Wojewódzki konkurs dla gimnazjalistów „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”

Zakwalifikowani do II etapu
Adrianna Pawlak 2D (uzyskała tytuł laureata)
Zuzanna Pawlak 2D (uzyskała tytuł laureata)
Zuzanna Antoszewska 3A
Martyna Brewczak 3D (uzyskała tytuł finalisty)

XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

Zakwalifikowani do II etapu:
Jakub Mirski 3C
Mariusz Makos 3B
Mateusz Mierzwa 2a

IX Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”

Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Andrzej Bryndza 2C
Adrianna Pawlak 2D
Zuzanna Pawlak 2D

Przedmiotowy konkurs informatyczny LOGIA 2017

Krzysztof Andrzejewski z 2d (zakwalifikowany do  etapu rejonowego)

XXII edycja Konkursu w roku szkolnym 2016/2017 będzie nosiła tytuł: Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą.”

Do etapu rejonowego szkolna komisja konkursowa zakwalifikowała:

  1. Jana Czaplińskiego 2a (zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego)
  2. Kacpra Krzemńskiego 3c
  3. Aleksandra Przybyłkowskiego 3a

INNE KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

Międzyszkolny konkurs literacki „Moje spotkanie ze świadkiem historii”

Wojciech Domański 1c  I miejsce

Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

zakwalifikowani do finału:
Zofia Buczyło 3d
Martyna Brewczak 3d
Lara Krasińska 3c
Julia Kubrak 3d
Jan Szonecki 3d
Jan  Szymański 3a

Ogólnopolski XVII Konkurs ortograficzny „Ortografia na medal” 

zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Justyna Andrzejak 3c
Karolina Kamińska 1b
Julia Kubrak 3d (zakwalifikowana do etapu powiatowego )

 Międzynarodowy  Konkurs Plastyczny „Słoneczna zakładka” edycja 2016 „Widok z mojego okna”

Barbara Szymańska 3a – I miejsce
Hanna Sławińska 3a – III miejsce
Julia Wyszkowska 3a – wyróżnienie

Konkurs literacki „Podróżuj, śnij, odkrywaj!”
Konstancja Obidzińska 3b
Kinga Sławińska 2b

XIII edycja Praskiego Konkursu Patriotycznego im. gen. Jakuba Jasińskiego
Małgorzata Niedziałkowska 2b
Zuzanna Zawadzińska 2b
Magdalena Szymańska2b
Alicja Seliga 2b

Stypendia Prezydenta m.st. Warszawy za wybitne wyniki w nauce w r. szk. 2015/2016 (przyznane w październiku 2016 r.) uzyskali :

  • Arczewski Szymon  (absolwent)
    Lara Krasińska klasa 3c
    Mariusz Makos  klasa 3b
    Iga Trydulska  klasa 3d

Ogólnopolski konkurs „Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością”

II miejsce w kategorii Gazetka okolicznościowa dla Juliana Wiśniewskiego z 2d

XIV Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

Julia Niedziałek  3c – laureatka
Anna Markowicz 1a – wyróżnienie

XI Mazowiecki Konkurs Literacki

  • Sylwia Miernik 3b – praca plastyczna, praca literacka, czytanie ze zrozumieniem
  • Justyna Sadłocha 3b – praca plastyczna
  • Zofia Holona 2d – praca literacka
  • Konstancja Obidzińska 3b – praca literacka

Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Janusz Korczak – czarodziej naszej wyobraźni”

  • Lara Krasińska – praca plastyczna
  • Oliwia Laskowska – praca plastyczna + praca literacka

VI Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantasy

  • Zofia Holona
  • Natalia Mrowiec

Konkurs Recytatorski „O złote pióro”

  • Regina Chojnowska 1c

XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

  • Maria Badowska 3a (uzyskała tytuł laureata)

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

  • język angielski: Maksymilian Kokociński z 2d zakwalifikowany do II etapu.

Mazowiecki konkurs „Wszyscy czytają Sienkiewicza”

Konstancja Obidzińska  3b – laureatka
Julia Niedziałek  3c – wyróżnienie
Alicja Kucharska  3c – wyróżnienie

XIII Konkurs Krasomówczy
„Rok Jubileuszu 1050 – lecia chrztu Polski” i „Rok Cichociemnych”

  1. Zofia Buczyło 3d – I miejsce
  2. Ania Włodarska 3b – I miejsce
  3. Kinga Oziembło 3c – III miejsce
  4. Piotr Malinowski 3c – wyróżnienie

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki organizowany z okazji 1050 – lecia chrztu Polski

Magdalena Szymańska 2b –I miejsce
Małgorzata Niedziałkowska 2b – II miejsce
Piotr Malinowski 3c – III miejsce

Konkurs Recytatorski „Bohaterowie Warszawy”
w ramach projektu „Tobie Warszawo”

Małgorzata Niedziałkowska 2b – wyróżnienie
Magdalena Szymańska  2b – wyróżnienie
Anna Markowicz  1a – wyróżnienie

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

tytuł TAON uzyskali:

Dziewulski Jan 2a
Szczudłowski Jakub 2a
Tarczyński Wiktor 2b
Mirski Jakub 3c

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Poszukiwanie Talentów”

Odznakę „Złoty Kwant” uzyskali

Katarzyna Ekes 2b, Wiktor Ważny 1b, Aleksandra Wrzeszcz 1b, Marta Kucińska 1b, Dziewulski Jan 2a, Borek Jagoda 2b,  Zych Karolina 2b, Zając Aleksandra 2c, Bednarek Barbara 2d, Pawlak Adrianna 2d, Pawlak Zuzanna 2d, Amerek Zofia 3b, Bogusławski Jakub 3b, Borek Kalina 3b, Fryszer Gabriela 3b, Leloch Nina 3b, Miernik Sylwia 3b, Obidzińska Konstancja 3b, Sadłocha Justyna 3b, Szpakowski Antoni 3b, Śpiewak Igor 3b, Włodarska Anna 3b, Kolańska Natalia 3c, Leszczyńska Maria 3c, Parol Maciej 3c, Wieczorek Damian 3c, Zarzecki Jakub 3c

 Międzyszkolny Konkurs Litearcki i Plastyczny”Ja-Zwierzę”

Anna Maziarska 2b  – I miejsce w konkursie plastycznym
Małgorzata Niedziałkowska  2b – III miejsce w konkursie literackim
Magdalena Szymańska 2b – wyróżnienie w konkursie literackim

 Warszawski Konkurs Historyczny „Ocalić od zapomnienia”

Anna Maziarska 2b- III miejsce

 Ogólnopolski Konkurs Filmowy „Imaginacje- poezja okiem kamery”

Bartosz Bieliński 3a, Michał Białowąs 3a, Tytus Długołęcki 3a- I miejsce
Kalina Borek 3b, Julia Claver Pater 3b, Adata Wyszyńska3b, Andrzej Szałkowski 3b- III miejsce

Międzynarodowy polsko – ukraiński konkurs literacko – plastyczny pt. ”Poznaj mój kraj”

Konkurs literacki

•    Zuzanna Laskowska 1c – wyróżnienie
•    Agata Palinka 1c – wyróżnienie
•    Zuzanna Gałazin 1c – wyróżnienie
•    Zofia Holona 2d – wyróżnienie
•    Aleksandra Kaźmierczak  2d – wyróżnienie
•    Alicja Wojciechowska 3d – wyróżnienie
•    Jędrzej Zmuda  1c – wyróżnienie specjalne
•    Anna Włodarska 3b – wyróżnienie specjalne
•    Aleksandra Etus – III miejsce
•    Katarzyna Chmielecka  3c – III  miejsce
•    Maria Badowska 3a  – II miejsce
•    Julia Niedziałek 3c – II miejsce
•    Justyna Sadłocha  3b – I miejsce

konkurs plastyczny

•    Olaf Gołębiewski 1a – wyróżnienie
•    Katarzyna Ekes 1b – wyróżnienie
•    Oliwia Makos 1c – wyróżnienie
•    Michał Rybarczyk 2d  – wyróżnienie
•    Samanta Firchał 1c – wyróżnienie
•    Weronika Boczar 2c – wyróżnienie specjalne
•    Karina Kurkiewicz 1a – III miejsce
•    Małgorzata  Danowska  2c – III miejsce
•    Zenia Turowska  1b– II miejsce
•    Zuzanna Laskowska  1c – II miejsce
•    Karolina Zych – I miejsce

Kangur Matematyczny 2017

Monika Cieślik 1a – wyróżnienie
Aurora Józefowicz 1a – wyróżnienie
Mikołaj Czechowski 2a – wyróżnienie
Leonard Lipszyc 2c – wyróżnienie
Sylwia Miernik 3b -wyróżnienie